Postup predlžovania vlasov

„Venovali sme veľa času a energie na to, aby sme našli dodávateľov, ktorí nám zabezpečujú veľmi kvalitné vlasy, za prijateľnú cenu a v top kvalite. Vieme, že každá žena chce byť krásna a cítiť sa výnimočne aj vďaka svojím dlhým vlasom. A to bez kvality nejde.“

Pracujeme len s pravými vlasmi. V ponuke máme ukrajinské remy vlasy a panenské ruské vlasy. Sú obľúbené práve pre svoju vysokú kvalitu a rovnakú štruktúru k našim vlasom. Za panenské vlasy sú považované vlasy, ktoré neboli pred odstrihnutím farbené ani chemicky upravované. Odporúčame Vám vybrať si jemne vlnité vlasy, pretože po prvom umytí majú schopnosť sa úplne prispôsobiť tvaru Vašich vlasov, čiže ak máte svoje vlasy úplne rovné, tak aj predlžované vlasy ostanú rovné, bez nutnosti žehlenia a ak sú Vaše vlasy vlnité alebo kučeravé, tieto vlasy sa im úplne prispôsobila. Postup predlžovania vlasov je v zásade jednoduchý, odporúčame Vám držať sa uvedených užitočných informácii.

Užitočné informácie pred predlžovaním

  1. Predlžovanie začína výberom správnych vlasov. Na základe konzultácie pred predlžovaním Vám pomôžeme pri výbere tých správnych tak, aby sme dosiahli čo najlepšieho výsledného efektu. V prípade zložitejších odtieňov a tvarov nám pomôže aj fotografia Vašich aktuálnych vlasov.
  2. Po výbere správnych vlasov dochádza k príprave vlasov na predlžovanie a k samotnému predlžovaniu, ktoré realizujeme metódou Microring a Eurolock krúžkov. Po predĺžení dochádza k finálnej úprave účesu.
  3. Pred samotným predlžením vlasov je potrebné, aby ste si vlasy dôkladne umyli len šampónom a nepoužili žiadnu masku alebo balzam.
  4. Minimálna dĺžka Vašich vlasov by mala byť aspoň 10 cm (približne po bradu). Aplikácia vlasov u nás trvá štandardne 2 hodiny.
postup predlzovania